Бізнес своїми руками

Стильні вироби, зроблені руками майстра завжди в моді, вони передають його неповторний почерк і тепло рук. Ручною роботою не займаються з примусу, вона завжди приносить радість і задоволення, тому цей процес супроводжується хорошим настроєм, передчуттям створення шедевра і якогось чаклунства. Саме любов до своєї роботи, творчості та, звичайно ж, тепло рук майстра роблять виріб по-справжньому живим, наповненим енергією. Ексклюзивні авторські речі допоможуть нам, що живуть в стандартному світі, повному стресів і емоційних перевантажень згадати про свою унікальність. Авторського гуртка, годинник, підставка для ручок на офісному робочому столі кардинально змінять атмосферу робочого місця. Оригінальна рамка, невеликий комод, розписаний вручну, панно, клаптева ковдра або теплий барвистий плед не тільки наповнять будинок свого власника затишком, світлим настроєм, але і додадуть приміщенню особливий шарм.

В останні роки в США і Європі дуже високо цінується ручна робота. Handmade речі не тільки володіють такою важливою властивістю, як оригінальність, а й несуть в собі позитивну енергетику його творця, тому можуть бути відмінним оригінальним подарунком. Вартість деяких хендмейд товарів може перевищувати кілька сотень доларів. Міжнародний проект HAND-MADE.club, заснований в Україні, допомагає талановитим людям, які хочуть реалізувати себе через творчість, знайти покупця не тільки на місцевому, але й на світовому ринку. Він створений спеціально для майстрів, які вміють і роблять своїми руками щось, несподіване і дуже потрібне нам усім.

Кожен майстер на http://HAND-MADE.club може відкрити свій міні Інтернет-магазин і наповнити його своїми виробами. Проект абсолютно безкоштовний, немає ніяких комісій, відсотків або відрахувань. Вбудований автоматичний перекладач полегшує спілкування, а англомовна версія сайту забезпечує успішна взаємодія покупця з продавцем. Проста система реєстрації та додавання товарів дозволяють відкрити свій інтернет-магазин і керувати ним навіть недосвідченому користувачу.

Основна мета проекту — розповісти світу про те, що в Україні живуть дійсно талановиті люди, які роблять унікальні та неповторні речі, а також забезпечити їх гідним заробітком, добрим спілкуванням, та й просто улюбленим заняттям.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *